Barborka

Barborka

Môj život sa začal meniť a postupne sa otočil o 360 stupňov. Pýtate sa prečo? No… stretla som Viky. To je ten dôvod, vďaka ktorému prežívam krajší, šťastnejší a kvalitnejší život.

Ďakujem, že mi vstúpila do života ukázala mi ako sa môžem aj ja postupne stať Obdivuhodnou ženou a užívať si život plnými dúškami.
Od detstva som bola utiahnuté, hanblivé a “škaredé ” dievčatko. Najväčší problém bolo moje nízke sebavedomie. Prejavovalo sa to aj v úplne malicherných veciach. Napríklad, keď som išla po ulici v topánkach na podpätkoch a klopkali mi, najradšej by som sa bola skryla do myšacej diery. Mala som totiž pocit, že všetci sa za mnou obzerajú. A keď išiel okolo muž, ani som sa naňho nepozrela. Stretnúť muža, bolo pre mňa úplné tabu.

Ďalším problémom bol strach z autority a z ľudí, o ktorých som si myslela, že sú “niečo viac” ako ja. Mala som dosť zložitý vzťah s mamou. Nevedela som sa s ňou normálne porozprávať, a tak bol náš vzťah čím ďalej tým zložitejší a pomaličky chladol.

A potom prišiel ten deň D a začala som chodiť na kurz Obdivuhodná žena. Všetko sa začalo meniť. V určitých momentoch som nevedela, či je to pravda alebo či sa mi sníva.

Rozhodla som sa zmeniť si život! Zrazu som zistila, že som pekná a ľudia mi začali dávať komplimenty. Vďaka kurzu som sa ich naučila aj prijímať.:)

Po ulici už chodím vystretá a vôbec mi nevadí, keď sa za mnou niekto obzrie. Práve naopak. Teraz mi to len zdvihne sebavedomie a ja sa milo usmejem.

Na záver odporúčam každému, kto sa chce mať lepšie a chce kvalitnejšie prežívať to, čo sme dostali, keď sme sa narodili, teda “život”, prihláste sa na kurz Obdivuhodná žena a začnite na sebe pracovať!!!

Moje vyjadrenie:

Aj u Barborky bol odstránený emočný blok strach. Na konzultáciu niekoľkokrát prišla aj jej mamka. Veľmi si to vážim.
Zapamätajte si:
Neexistuje žena, ktorá by nemohla byť krásna! Sú iba ženy, ktoré nenašli kľúč k svojmu štýlu, k svojej individuálnej kráse.
Viktória