Pre mužov

Nedovoľte ženám aby vám dávali výčitky svedomia. Dáte im tak do rúk nástroj, ktorý sa volá manipulácia.

Pre mužov

Viem vám odhaliť rôzne manipulatívne techniky žien, viem vám vysvetliť ich správanie. Prečo s vami nekomunikujú? Prečo odmietajú sex? Prečo sa v spoločnosti iných mužov správajú uvoľnenejšie? Prečo majú svoje vrtochy? Prečo často alebo nikdy nie sú spokojné?

Je potrebné zistiť prečo priťahujete takéto ženy a preto je potrebná konzultácia a rozbor osobnosti. U niektorých mužov aj práca s emóciami.

Moja vlastná skúsenosť

Pre mňa samotnú bolo toto poznanie veľmi oslobodzujúce. Nie sme zlí. Ani lepší, ani horší. Jednoducho SME a prišli sme sa do tejto pozemskej školy života učiť. Prišli sme tu trénovať. Ja osobne som sa učiť chcela, chýbal mi však návod, chýbala technológia. Ale kto hľadá, nájde!
Našla som, skúsila som, trénovala som a výsledky sa dostavili. Všetko, čo svojim klientom ponúkam som vyskúšala na sebe.

pre-muzov-obdivuhodna-zena

Priebeh konzultácií

Stretnutie so mnou

Na individuálnej konzultácii môžete bez zábran hovoriť o všetkom čo vás trápi, hnevá, z čoho máte strach. Pre mňa neexistuje slovo zlé. Existuje iba dobré a potrebné.  To potrebné je pre nás výzva na zmenu. Čítať viac

Spoznanie seba samého

Ak si žena robí s mužom čo chce, znamená to, že ho provokuje k tomu, aby sa stal mužom s veľkým M. Muži pred ženami, ktoré vždy niečo vyžadujú a svoje požiadavky menia z hodiny na hodinu utekajúČítať viac

Riešenie negatívnych emócií

Časy, kedy muži neboli mužmi preto, že prejavovali svoje emócie sú už dávno preč. Tým, že svoje emócie skrývate, málo otvorene komunikujete, idete sami proti sebe. Emócie nerozdeľujem do žiadnych skupín. Čítať viac

Práca s emóciami je súčasť mojej terapie

premuzov-obdivuhodnazena

Sebapoznanie

Sú klienti, ktorí chcú nahliadnuť do svojho vnútra a tak prejdú všetkým. Sebapoznaním, kde sa naučia aká je ich hodnota, zbavia sa nežiadúcich emócií a naučia sa láske k sebe samému. A tak vykročia do života pripravení.

Konzultácie

Vo vzťahu je najdôležitejšia otvorená komunikácia. Tá nie je možná, ak vám vaše emócie spôsobujú negatívne účinky a uzatvárate sa do seba. Vtedy komunikácia prebieha iba ako vnútorný monológ. Postupne sa dostávate do ľútosti a depresií.

Vplyv emócií na naše telo

Vaše nepríjemné emócie sú nepríjemné aj pre vaše telo. Postupne prichádzajú choroby, ktoré vám odzrkadľujú, že sa k sebe nesprávate láskavo. Z vlastnej skúsenosti viem že ľudia si nevedia určiť hranicu, kedy už prestávajú byť láskaví sami k sebe. Našťastie naše fyzické telo nám to oznámi stratou energie, chorobou alebo emóciou, ktorá pre nás nie je príjemná.

Trpíte negatívnymi emóciami? Pozývam vás na ich vedomé prežívanie

Cena konzultácie: 50€/hod

Stretnutie so mnou

Na individuálnej konzultácii môžete bez zábran hovoriť o všetkom čo vás trápi, hnevá, z čoho máte strach. Pre mňa neexistuje slovo zlé. Existuje iba dobré a potrebné. To potrebné je pre nás výzva na zmenu. Nie je nič čo by som nepochopila. Neriadim sa totiž podľa žiadnych zákonov ani pravidiel. Neposudzujem, nekritizujem, nehodnotím. Riadim sa svojou intuíciou a viem, že pod každým negatívnym pocitom sa skrýva bolesť. Niekedy je veľmi hlboko a preto ju zakrývame iróniou, sarkazmom alebo posmeškami.

×
Spoznanie seba samého

Ak si žena robí s mužom čo chce,  znamená to len jedno. Podvedome ho provokuje k tomu, aby sa stal mužom s veľkým M. Muži pred ženami, ktoré vždy niečo vyžadujú a svoje požiadavky menia z hodiny na hodinu utekajú.

Do práce, do krčmy, prehnane športujú, venujú viac pozornosti svojmu štvorkolesového miláčikovi… Pritiahli ste takúto ženu? Vedzte, že vaše sebavedomie a vaša sebaláska nie sú v poriadku. Únikom nič nevyriešite. V rozbore osobnosti spoločne zistíme, prečo dovolíte žene, aby vám udeľovala výčitky, a aby sa k vám nevhodne správala. Naozaj stačí, ak si zvýšite svoju hodnotu. Ak si vás žena bude chcieť udržať, bude musieť so svojimi rozmarmi prestať. Ak neprestane, tak ju vymeníte. Ak sa zmeníte, zmení sa aj vaše vyžarovanie, ženy budú mať o vás záujem a budete si mať z čoho vyberať.

×
Riešenie negatívnych emócií

Časy, kedy muži neboli mužmi preto, že prejavovali svoje emócie sú už dávno preč. Tým, že svoje emócie skrývate, málo otvorene komunikujete, idete sami proti sebe a svojmu zdraviu. Emócie nerozdeľujem do žiadnych skupín. V rozbore osobnosti pracujem aj s negatívnymi emóciami, ale to je len pre pochopenie klienta. Všetky sú pre nás dôležité. Vo svojej praxi sa stretávam s tým, že si ľudia nedovolia prežívať svoje emócie podľa toho, ako ich cítia. Prežívajú ich podľa spoločenských predpisov a pravidiel, a tak svoje emócie potláčajú a ešte sa za to aj chvália. Neuvedomujú si, že tak škodia sebe samému. Čo s tým? Samozrejme, že je nepríjemné vypustiť svoju emóciu kriku, zlosti, agresivity, ľútosti a pod. na svoje okolie. Ak trpíte takými emóciami, pozývam vás na ich vedomé prežívanie. Viem čo s tým a viem vás to aj naučiť. Výsledok takého prežívania je príjemný. Pretože ak sa zbavíte emócií, ktoré vám neprinášajú príjemné pocity, logicky vám ostanú iba tie, ktoré vám prinášajú pocity príjemné. Pokoj, šťastie, radosť a všetkými vytúženú lásku. V prvom rade lásku k sebe samému. To, čo je našou súčasťou môže obohatiť aj iných. V opačnom prípade poskytujeme iba teoretické rady a tie veľmi často nie sú ušité na mieru tým, ktorým chceme pomôcť.

×