Lucia

Lucia

Keď som ju videla prvý krát, z jej pekných veľkých očí pozeral na mňa strach. Strach z ľudí a hlavne z toho, že jej chcú ublížiť. Pôvodcom strachu boli napäté vzťahy v rodine. Už v detstve trpela anorexiou. Keď ležala v nemocnici na jednotke intenzívnej starostlivosti, lekár sa vyjadril, že prišla v poslednej chvíli. Bola veľmi precitlivelá, dostávala sa do stavov úzkosti, krútila sa jej hlava a mávala pocit, že odpadne. V každom okamihu svojho života cítila strach. Preto musela pravidelne brať lieky.

Pri konzultácii som zistila, že keď mala 17 rokov, jej otec spáchal samovraždu. Začala sa uzatvárať do seba a postupne prichádzali problémy v škole, neskôr v zamestnaní.

Keď mala 23 rokov dostala od mamky darček k narodeninám. Kurz Feng šuej. Muž, ktorý tento kurz viedol, dokázal svojim prístupom zmeniť jej postoj k životu i k sebe samej. Chýbal ešte návod. A tak prosila a to citujem: „Doslova som prosila najvyššieho, aby mi poslal do života človeka, ktorý mi bude vedieť pomôcť aj bez liekov a tak vyrieši môj zdravotný stav.”

Keď jej dobrá priateľka odporučila kurz Obdivuhodná žena iba povedala. Skúsiť to môžem, ale zázraky od toho nečakám. Po absolvovaní kurzu a niekoľkých osobných konzultáciách sa jej vzťahy s ľuďmi začali zlepšovať. Po uvoľnení emočných blokov hlavne strachu, citovej závislosti a žiarlivosti sa začal zlepšovať aj zdravotný stav.

Postupne si začala uvedomovať svoju hodnotu a svoje pozitívne vlastnosti. Pri jednom odblokovaní sa jej podarilo skontaktovať sa so svojim podvedomím. Žiadala návod na život a dostala ho. Stručný a jasný.

Ži, tvor a zbieraj skúsenosti!

Dnes neužíva žiadne lieky, začala si viac veriť, jej vzťahy s rodinou aj s priateľmi sa skvalitnili. Začala si užívať život s novým priateľom, konečne zažíva radosť zo života.

Ľuďom, ktorí sa zamýšľajú nad tým, či sa vôbec oplatí žiť, Lucia odkazuje. Žiť je úžasné! Život je najcennejší dar, ktorý máme vo svojich rukách.

Moje vyjadrenie:

Je to tak. Iba niekedy chýba návod na život, návod na to, ako sa správať vo vzťahu a dokonca aj návod na to, ako sa správať k sebe samému.
Želám všetkým krásne a kvalitné vzťahy, pretože s nimi sa všetko lepšie darí.
Viktória