O mne

Môj príbeh

Do vienka som dostala krásne meno Viktória. Som matkou dvoch dospelých synov. Mám ekonomické vzdelanie a za sebou mnoho vzdelávacích kurzov z oblasti komunikácie, medziľudských a partnerských vzťahov, a hlavne, a to považujem za najdôležitejšie,  z oblasti sebapoznania.

Sebapoznaniu a medziľudským vzťahom som sa začala venovať v roku 2006. Hlavný dôvod bol môj rozpadávajúci sa vzťah. Ten sa mi nepodarilo zachrániť a tak som sa po 29 rokoch manželstva rozviedla. Nechápala som prečo. Keďže som to pochopiť chcela, práve tento moment zmenil môj život k lepšiemu. Dnes viem, že všetko, čo som prežila, som prežiť mala. Preto som šťastná, spokojná a vyrovnaná. Nesťažujem sa, nekritizujem iných, ani samu seba.

Takýto život som začala žiť len pred niekoľkými rokmi. Dovtedy som žila život svojho okolia. Plnila som to, čo moje okolie odo mňa očakávalo. A čuduj sa svete! Moje okolie so mnou spokojné nebolo. Trápilo ma to. Keď prišli zdravotné problémy, rozhodla som sa ísť do Košíc na Deň zdravia. Môj celý príbeh

omneobdivuhodnazena

“Všetko, čo som prežila, som prežiť mala. Preto som šťastná, spokojná a vyrovnaná. Nesťažujem sa, nekritizujem iných, ani samu seba.”

Viktória Sentpéteryová

Moja práca

  • 2006

    Sebapoznaniu a medziľudským vzťahom sa venujem od roku 2006.

  • 2010

    Od roku 2010 mám vlastnú prax.

  • 2014

    Od roku 2014  som začala pracovať aj s emóciami detí.

Kurzy a prednášky

Sebapoznaniu a medziľudským vzťahom sa venujem od roku 2006. Od roku 2010 mám vlastnú prax. Začala som sa venovať ženám, pretože ženy prišli na tento svet rozdávať city, krásu a lásku. Ženy majú v sebe vnútorné zranenia, ktoré im nedovoľujú otvorene komunikovať, oberajú ich o sebavedomie a znižujú ich hodnotu. Preto sa momentálne najviac zaoberám emóciami. Na rozbore osobnosti odhaľujem ich pôvod a odstraňujem emočné blokyViac o mojej práci

Moja kancelária

kancelaria1-obdivuhodna-zena
kancelaria2-obdivuhodna-zena
Môj príbeh

Do vienka som dostala krásne meno Viktória. Som matkou dvoch dospelých synov. Mám ekonomické vzdelanie a za sebou mnoho vzdelávacích kurzov z oblasti komunikácie, medziľudských a partnerských vzťahov a hlavne a to považujem za najdôležitejšie, z oblasti sebapoznania. Sebapoznaniu a medziľudským vzťahom som sa začala venovať v roku 2006. Hlavný dôvod bol môj rozpadávajúci sa vzťah. Ten sa mi nepodarilo zachrániť a tak som sa po 29 rokoch manželstva rozviedla. Nechápala som prečo. Keďže som to pochopiť chcela, práve tento moment zmenil môj život k lepšiemu. Dnes viem, že všetko, čo som prežila, som prežiť mala. Preto som šťastná, spokojná a vyrovnaná. Nesťažujem sa, nekritizujem iných, ani samu seba. Takýto život som začala žiť len pred niekoľkými rokmi. Dovtedy som žila život svojho okolia. Plnila som to, čo moje okolie odo mňa očakávalo. A čuduj sa svete! Moje okolie so mnou spokojné nebolo. Trápilo ma to. Keď prišli zdravotné problémy, rozhodla som sa ísť do Košíc na Deň zdravia.

Fascinovalo ma tam vystúpenie charizmatického muža, ktorý vošiel do sály a okamžite si získal pozornosť celého publika. Jeho humor mi pripomínal môjho obľúbeného komika Vlastu Buriana. Za celý svoj život som sa od srdca toľko nenasmiala. Bol to MUDr. Vladimír Savčenko. Ponúkal technológiu na kvalitný vzťah a šťastný život. A tak som sa rozhodla navštíviť jeho kurz. Od roku 2006 som ich absolvovala všetky a to niekoľkokrát. Stále som sa vytrvalo pýtala, čo nám bráni na našej ceste za slobodou a šťastím. A všetko som okamžite skúšala v praxi sama na sebe. Zistila som, že to naozaj funguje. Preto som sa rozhodla od roku 2010 vyučovať rozšírenú technológiu MUDr. Savčenka. Rozšírenú o ženskosť, o pohľad obohatený skúsenosťou ženy, ktorá si cez to všetko, čo ponúka aj prešla. Ženy, ktorá pochopila, že milovať blížneho svojho môžme aj s jeho nedokonalosťami len vtedy, ak dokážeme bezpodmienečne milovať sami seba. Ženy, ktorá pochopila, že v živote môže rozhodovať len sama za seba. Ak dovolíme iným, aby rozhodovali za nás, žijeme ich životy. A tak sa z nás stávajú žijúce automaty, bioroboti, ktorí uspokojujú potreby okolia na úkor svojich vlastných.

Ku svojim kurzom a prednáškam ponúkam aj individuálne konzultácie. Ak je potrebné, uvoľňujem emočné bloky. Uvoľnením emočného bloku sa pred človekom ukáže správne smerovanie v jeho živote. Takto je schopný žiť v smere svojho vnútorného Ja, v smere svojej duše. Skvalitňujú sa jeho vzťahy a zlepšuje sa jeho zdravotný stav. Je schopný žiť tu a teraz. V realite. A to je veľmi dôležité. Pretože väčšina ľudí žije v ilúzii. O sebe samom aj o iných. Je pravda, že keď nám padajú ilúzie, zažívame sklamanie aj bolesť. Ale ten pocit uvoľnenia, ktorý príde potom, ten oslobodzujúci stav, stojí za to. Ak eliminujeme svoje negatívne pocity budeme pomalšie starnúť. Na negatívne pocity spotrebovávame veľké množstvo energie. Ak ju nebudeme využívať takýmto spôsobom, zvýši sa nám na ozdravovanie nášho organizmu. Ak začneme v zrelom veku, môžeme omladnúť aj o 10 rokov. Hovorím to z vlastnej skúsenosti. Cítim túto prácu ako poslanie. Dáva mi dobrú energiu a radosť zo života. Najviac sa teším, keď vidím výsledky svojej práce, keď vidím, ako ľuďom naskakujú iskričky do očí. Pretože viem, že práve vtedy ožili a už nie sú ako kamenné sochy bez duše.

 

Takto som vyzerala v roku 2005

viktoria2005-omne1

×
Moja práca

Sebapoznaniu a medziľudským vzťahom sa venujem od roku 2006. Od roku 2010 mám vlastnú prax. Začala som sa venovať ženám, pretože ženy prišli na tento svet rozdávať city, krásu a lásku. Ženy majú v sebe vnútorné zranenia, ktoré im nedovoľujú otvorene komunikovať, oberajú ich o sebavedomie a znižujú ich hodnotu. Preto sa momentálne najviac zaoberám emóciami. Na rozbore osobnosti odhaľujem ich pôvod a odstraňujem emočné bloky.

Bolo pre mňa veľkým prekvapením, keď ma začali vyhľadávať aj muži. Je ich stále viac. A úplnou novinkou pre mňa je, že od roku 2014 som začala pracovať aj s emóciami detí. Najmladší klient mal 5 rokov. Za najväčší úspech v mojej práci, ktorá ma veľmi baví, považujem to, že moji klienti sa zbavia liekov, ktoré utlmujú ich negatívne emócie alebo im dodávajú umelé pocity šťastia. Venujem sa aj prednáškovej činnosti a som autorkou knihy Obdivuhodná žena.

×