Moja kniha

Na koncerte svojho života nemusíš ladiť so všetkými nástrojmi v orchestri. Môžeš byť ako gitara. Krásna a jedinečná.

Kniha Obdivuhodná žena

Kniha o obdivuhodnej žene nie je zamilovaný román. Je to učebnica.

Kniha vznikla na základe požiadaviek žien, ktoré absolvovali kurz Obdivuhodná žena. Je v nej veľké množstvo návodov, na základe ktorých si môžete vybudovať kvalitný, uspokojivý a krásny vzťah k sebe samej a následne k svojmu partnerovi i deťom. Či sa nám to páči alebo nie, žena je začiatok aj koniec všetkého.

Knihu je možné si objednať v internetovom predaji Martinus a Gorila a v kamenných obchodoch PantaRhei v Bratislave, Žiline a Martine. V Košiciach v regeneračnom centre na Komenského ul. 3. V Poprade si môžete knihu kúpiť v kníhkupectve v Christianii!

Cena knihy: 6,80€

Objednajte si knihu Obdivuhodná žena

martinus-logo

gorilask-logo

Popis knihy

Prvá kapitola

Nájdete skutočný príbeh ženy, ktorá s dobrým úmyslom prevzala v rodine rolu muža a začala si svoje sebavedomie dvíhať tým, že mu ukazovala svoju prevahu.

Druhá kapitola

V tejto časti nájdete šesť najčastejších chýb, ktoré robia ženy vo vzťahu. Tieto chyby vznikajú z nesprávnej výchovy, z nízkeho sebavedomia a nedostatočnej lásky k sebe samej.

Tretia kapitola

Je návod na sebapoznanie. Nemôžme sa predsa do konca života sťažovať na výchovu v detstve. Sme dospelí. Rodičov neobviňujme, mohli nám dať len to, čo mali. Prišiel čas zapracovať na sebe a posunúť sa ďalej.

Štvrtá kapitola

Tu už viete kto ste a teraz objavte v sebe ženu z veľkým Ž. Darujte si lásku a dôverujte si.

Piata kapitola

V tejto kapitole si už dôverujete. Teraz je čas vrátiť miesto kráse a obohacovať ňou seba, okolitý svet a svojho partnera.

Šiesta kapitola

Skontrolujeme si či to viete a zájdeme si na výlet do mužskej psychiky.

Siedma kapitola

Nazrieme do psychológie mužskej sexuality. Nájdete v nej osem tajomstiev, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v psychoemocionálnej sfére muža.

Ôsma kapitola

Zaraďte seba aj partnera do stupnice emocionálnych tónov. Naučte sa rozoznávať to, čo je úprimné a prirodzené, a to, čo je hrané (dvorenie, balenie, manipulácia v práci, manipulácia v takzvanom priateľstve).

Deviata kapitola

Urobili ste už všetko preto, aby ste pritiahli skutočného muža? Nezabúdajte, že ľudia Vám nastavujú iba zrkadlo a že skutočného muža môže pritiahnuť iba skutočná žena. Ste na to pripravené?

Desiata kapitola

Návod na to, ako ostať pre svojho partnera príťažlivá čo najdlhšie a ako byť svetlým príkladom pre svoje deti nájdete v poslednej kapitole.

Knižné referencie

moja-kniha-obdivuhodna-zena

Ďakujem za všetky spätné väzby. Sú pre mňa veľmi dôležité. Dodávajú mi energiu na vznik novej knihy s názvom Láska a partnerské vzťahy, kde budú jednoduché a praktické cvičenia do života samozrejme vo dvojici muž a žena, pretože tu sa odkrýva najviac rozdielností,ktoré musíme zvládnuť, ak sa chceme posunúť k láske s veľkým L.

Činy znamenajú viac než slová. Ak ste sa rozhodli stať Obdivuhodnou ženou, je potrebné dať teóriu do praxe. Ako? Jednoducho trénujte! A robte to s radosťou a s humorom. Veď všetko v živote je iba tréning!

Objednajte si knihu Obdivuhodná žena

martinus-logo

gorilask-logo