Mirka

Mirka

Svojím vyžarovaním, pokojom, porozumením a láskavosťou si vás Viky získa natoľko, že jej poviete úplnú pravdu. Zistíte pritom, že keď potrebujete veci pomenovať nahlas a niekomu cudziemu, zrazu vyzerajú úplne inak. Často sa problém vyrieši už len tým, že o ňom hovoríte.

Ja som sa k obdivuhodnej žene dostala s problémovým partnerským vzťahom. Uvedomením si kto vlastne som, čo ma robí šťastnou, aké sú moje potreby a ako chcem žiť sa začala moja nová cesta.

Pochopila som, akú mám hodnotu a môj pohľad na svet okolo mňa sa dosť zmenil. Viac počúvam samu seba, teším sa z každodenných maličkostí a uskutočňujem svoje sny. Veď načo čakať? Lepšie času môžu byť už dnes.

Mne osobne najviac pomohlo odblokovanie negatívnych emócií a individuálne konzultácie s Viky. Vďaka duchovnému rozvoju mám momentálne prácu, ktorá ma baví a úžasného seberovného partnera. Cítim vďaku a radosť zo života. Som zdravšia, vyrovnanejšia a spokojná. Sedenia s Viky vrele odporúčam každému, kto chce svoj život zmeniť k lepšiemu.